KONST / Litografier / Färglitografi 12533157
nr 1253 3157
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, 24/27. Signerad, daterad -75, bladets mått: 46x58
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:51:01
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)